جمعه 28 تیر 1398
با حضور نماینده ولی فقیه و رئیس بنیاد مسکن کشور

افتتاح طرح هادی روستای دیزبن

نسخه چاپی ایجاد : ‎1395/02/22 13:44 بازدید: 1508

به گزارش  روابط  عمومی فرمانداری لاهیجان :  طرح هادی روستای  دیزبن  توسط آیت اله رسولی محلاتی  نماینده  ولی فقیه  در بنیاد  مسکن کشور  و با حضورآقای تابش رئیس بنیاد مسکن کشور  و همچنین مدیر کل  بنیاد مسکن استان  گیلان  و مهندس کسرائی فرماندار لاهیجان و جمعی از مسئولین  شهرستانی  واستانی و اهالی روستای دیزبن افتتاح و به بهره برداری  رسید .

این طرح که در مدت یکسال  ساخته و به بهره  برداری رسید ٬ شامل دیوار سنگی ٬ آسفالت راه ٬ کفسازی  و استفاده از مصالح  بومی می باشد .

 در این افتتاحیه همچنین از تمبر یادبود  مسکن روستایی  رونمایی شد.

مهندس کسرائی  فرماندار لاهیجان  در این مراسم  افتتاحیه  ضمن عرض خیرمقدم  به نماینده محترم  ولی فقیه  و رئیس  بنیاد مسکن  کشور از حضور آنها و اعضای حاضر  در مراسم  تقدیر و تشکر  نمودند  و اعیاد شعبانیه  و حلول ماه مبارک شعبان  و روز پاسدار  ولادت حضرت اباعبداله الحسین  و روز جانباز  را تبریک گفتند:

 فرماندار لاهیجان : این طرح  را یکی  از نمادهای  خدمت رسانی  دولت تدبیر  و امید  دانست  و گفت تمام  تلاش دولت  رفاه  عموم مردم  و خدمت صادقانه  به مردم شریف کشور است.

فرماندار لاهیجان از تلاشها و خدمات بنیاد مسکن  در طی سالهای اخیر خصوصاً دو سال اخیر که توانسته  رتبه اول استان  را در زمینه طرح هادی  و ارائه  اسناد مالکیت  روستایی بدست آورد  قدر دانی کرد.

مهندس کسرائی  افزود:  با توجه به نرم  طرح هادی  کشوری و استانی  در رتبه  خوبی قرار نداریم  و امید  دارم با توجه به تلاشهایی که در سالهای  اخیر صورت گرفته این نقیصه  با همت  و پشتکار مسئولین  استانی  و شهرستانی به جایگاه  واقعی  خود ارتقاء یابد.

مهندس کسرائی  اجرای  طرح هادی  را حق همه روستاها دانست و آن را محور توسعه و ترقی  و ایجاد اشتغال پایدار  روستایی توصیف کرد.

 وی افزود  در طول  دو سال گذشته  بیش از 500 هزار سند  روستایی  تحویل  روستائیان شهرستان گردید.

فرماندار لاهیجان در پایان سخنان خود  از رئیس بنیاد مسکن  کشور خواست تا نسبت  به تسریع  در احداث خانه  عالم لاهیجان  دستورات لازم را صادر  نماید.

دولت و ملت همدلی و همزبانی