یکشنبه 27 مرداد 1398
با حضور فرماندار لاهیجان انجام شد؛

ده گردشی در روستاهای بخش مرکزی لاهیجان + تصاویر

نسخه چاپی ایجاد : ‎1395/07/01 17:36 ویرایش : ‎1395/07/01 17:39 بازدید: 635

ده گردشی در برخی از روستاهای بخش مرکزی شهرستان لاهیجان با حضور فرماندار، بخشدار بخش مرکزی و تعدادی از مسئولین ادارات ونهادها انجام شد.


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان لاهیجان؛ در این ده گردشی که به منظور بررسی مشکلات روستائیان برگزار گردید عمده درخواست ها و مشکلات روستاها مطرح شد که مسئولین در جهت پیگیری قول مساعد دادند.
فرماندار لاهیجان در حاشیه این ده گردشی اظهار کرد: به لطف خدا طبق یک برنامه زمان بندی شده در این طرح به تمامی روستاهای شهرستان لاهیجان سفر و از نزدیک مسائل و مشکلات روستائیان را بررسی و نسبت به رفع آنها اقدام خواهیم نمود.
وی افزود: تمام سعی و تلاش مدیران بر آن است که با هم افزایی و پیروی از رهنمو‌دهای رهبر معظم انقلاب و سیاست های دولت تدبیر و امید به مشکلات روستائیان در راستای رشد و بالندگی کشور رسیدگی و در این زمینه پیشگام باشیم.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان لاهیجان؛ در این طرح مسائل و مشکلات در جلسه ای که در روستای مربوطه با حضور بخشداران، دهیاران و شوراهای اسلامی روستا و مسئولین ادارات شهرستان تشکیل می شود، جمع آوری و به ادارات مربوطه ارسال و ادارات باید طی چند روز راه حل های رفع این مشکلات را ارائه کنند تا مشکلات روستانشینان حل شود.

این ده گردشی درروستاهای کا بیجار، سیاه رودبار، چلک، کتشال و ... برگزار گردید.

دولت و ملت همدلی و همزبانی