دوشنبه 29 بهمن 1397
سرپرست فرمانداری لاهیجان:

مجموعه نیروی انتظامی با ارزش گذاشتن به شان انسانی انجام وظیفه میکند‌

نسخه چاپی ایجاد : ‎1397/07/18 15:39 ویرایش : ‎1397/07/18 15:54 بازدید: 208

سرپرست فرمانداری لاهیجان در پایان گفت: مجموعه نیروی انتظامی انسان محور است و با ارزش گذاشتن به شان انسانی، انجام وظیفه میکند‌.‌
به گزارش روابط عمومی فرمانداری لاهیجان؛ امیرجانبازی روز چهارشنبه در مراسم صبحگاه مشترک نیروهای مسلح لاهیجان اظهارداشت: مولفه های بسیاری در حوزه وظایف نیروی انتظامی قرار دارد که اگر به مهمترین آنها بپردازیم باید به اقتدار، مهربانی، خدمت به مردم، دقت در انجام وظایف قانونی و امانتداری اشاره شود.
وی افزود: اکنون نیروی انتظامی با هوشمندی و درک درست به سازمانی کارآمد و توانمند تبدیل شده است سازمانی توانمند و موفق که در تراز نظامی مقدس، در تراز جمهوری اسلامی و در تراز ایران بزرگ است.
جانبازی عنوان کرد: یکی از ویژگی‌های مهم نیروی انتظامی برخورداری از دانش و آگاهی روز است این ویژگی در اثربخش بودن مجموعه در خدمت به نظام و میهن بسیار با اهمیت بوده و ظرفیت مقابله با تهدیدات را افزایش داده است.
وی اظهار داشت: نیروی انتظامی برخاسته از دل مردم و همراه مردم می‌باشد و این نشان از امنیت و اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران دارد.
جانبازی در ادامه گفت: در بارش باران اخیر همراهی مردم با مجموعه مدیریتی شهرستان قابل تقدیر و ستودنی بود.
سرپرست فرمانداری لاهیجان به فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص حفظ ارتباط و هماهنگی‌های دستگاه‌ها اشاره کرد و افزود: از جمله هماهنگی‌های لازم هماهنگی میان نیروی انتظامی، وزارت کشور و زیر مجموعه های مرتبط آن به ویژه شورای امنیت کشور است و این هماهنگی را در شهرستان لاهیجان به خوبی شاهد هستیم.
 وی در ادامه به یکی دیگر از منویات معظم‌اله اشاره کرد و گفت: نیروی انتظامی باید در کنار حفظ اقتدار خود، محبت و صمیمیت با مردم را نیز داشته باشد و این دو ویژگی مهم نباید از هم جدا شوند.
مقام عالی دولت در شهرستان خاطرنشان کرد: امنیت بزرگترین شاخص برای اقتدار و عزت یک کشور است در سایه وجود امنیت پایدار، مردم آرامش و آسایش را احساس می‌کنند.
سرپرست فرمانداری لاهیجان در پایان گفت: نیروی انتظامی برخاسته از دل مردم و همراه مردم می‌باشد و این نشان از امنیت و اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران دارد.

دولت و ملت همدلی و همزبانی