یکشنبه 26 خرداد 1398

پرتال روابط عمومی فرمانداری لاهیجان جزء برترین های استان شد

نسخه چاپی ایجاد : ‎1397/10/20 15:55 بازدید: 488

در بررسی از وب گاه Alexa به عنوان یکی از معتبرترین تارنماهای آماری جهان، پایگاه اطلاع رسانی استانداری گیلان در مقایسه با دیگر استانداری های کشور رتبه دوم را در بازدید به خود اختصاص داد.
Alexaبه عنوان آنالیز کننده ترافیک و وب گاه ها ، مرجع معتبری برای بررسی های آماری است که یک سری اطلاعات تحلیلی را در اختیار کاربران خود قرار می دهد.
در قسمت بررسی وب گاه ها از لحاظ رتبه بندی بازدید کشوری،پایگاه اطلاع رسانی استانداری گیلان با تفاوت اندکی از استان تهران موفق به کسب رتبه دوم شده است.
بررسی ابعاد این موفقیت نشان می دهد که صحت،کیفیت و سرعت در تولید و انتشار آن همراه با ارائه گزارش تصویری موجب شده تا کاربران بسیاری از پایگاه اطلاع رسانی استانداری گیلان بازدید کنند و از محتوای این تارنما به عنوان مرجع دسترسی به اخبار بهره مند شوند.
در بررسی و تحلیل های الکسا وب گاه استانداری گیلان مشخص می شود که حدود ۶۰ درصد بازدید کنندگان مستقیما از این وب گاه (gilan.ir) و ۴۰ درصد باقی مانده از ساب دامین های این پایگاه اطلاع رسانی که در واقع فرمانداری‌ها، ادارات کل و … می باشند بازدید به عمل آورده اند.
فرمانداری رشت با ۲۰٫۷۸ و فرمانداری لاهیجان و ماسال به ترتیب با ۱۷/۵۳ و ۱۱/۴۰ درصد بیشترین بازدید‌های مربوط به ساب دامین های وبگاه استانداری گیلان را به خود اختصاص داده اند

دولت و ملت همدلی و همزبانی