جمعه 28 تیر 1398
فرماندار لاهیجان در جشن گلریزان:

زندانیان غیرعمد همواره چشم به گذشت شاکیان، کمک حاکمیت و خیرین نیکوکار دارند

نسخه چاپی ایجاد : ‎1398/02/22 10:47 ویرایش : ‎1398/02/22 10:54 بازدید: 151

شامگاه شنبه مصادف با پنجمین روز از ماه مبارک رمضان جشن گلریزان شهرستان لاهیجان با حضور فرماندار، نماینده مجلس شورای اسلامی، امام جمعه، رئیس دادگستری، دادستان و جمعی ازخیرین و مسئولین اجرایی برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری لاهیجان؛ میرغضنفری فرماندار شهرستان لاهیجان دراین مراسم با بیان اینکه نیکوکاری در اسلام اهمیت زیادی دارد، گفت : نیکوکاری در دین مبین اسلام سفارش و از اهمیت زیادی برخوردار است و هرکس که می تواند باید در راه خیر قدم بردارد خصوصاً آزاد کردن بنده ای از بندگان خداوند که بصورت ناخواسته وارد زندان شده است.

وی اظهار داشت: جشن گلریزان ماجرای ارادت همه ایرانیان به اهل بیت به ویژه امام حسن مجتبی است که در بخشندگی جایگاه ویژه ای دارند و این جشن ها در راستای اشاعه فرهنگ علوی با نگاه تحکیم بنیان خانواده صورت می گیرد .

وی بیان داشت: زندانیان غیرعمد همواره چشم به گذشت شاکیان، کمک حاکمیت و خیرین نیکوکار دارند و وظیفه ماست به این عزیزان کمک و یاری برسانیم.  

گفتنی است در پایان مراسم ، خیران حاضر و چندتن از خیرانی که نتوانسته بودند در این مراسم حضور یابند جمعا مبلغ یکصدو یازده میلیون تومان جهت کمک به زندانیان نیازمند و آبرومند شناسایی شده جمع آوری شد.

دولت و ملت همدلی و همزبانی