شنبه 23 آذر 1398
به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر:

تجلیل فرماندار لاهیجان از یادگاران عملیات بیت‌المقدس

نسخه چاپی ایجاد : ‎1398/03/04 15:02 بازدید: 283

صبح امروز مراسم تجلیل از رزمندگان و یادگاران عملیات بیت‌المقدس در فرمانداری لاهیجان برگزار گردید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری لاهیجان؛ مهندس میرغضنفری در ابتدای این مراسم گفت: حرف زدن در جمع رزمندگان کار بسیار سختیست چرا که شما حرفتان را در دوران جنگ عملی کردید.

فرماندار لاهیجان گفت: ولایت پذیری، پایبندی به ارزش‌های نظام، زنده نگهداشتن یاد شهدا و تجلیل از رزمندگان، در اولویت گروه های سیاسی است که زیر سقف جمهوری اسلامی ایران فعالیت دارند.

وی افزود: در زمانی که نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در مقابل دنیای استکبار، نوپا بود اگر حضور اعتقادی رزمندگانی چون شما نبود کشور در روزهای اول با شکست مواجه می‌شد‌.

نماینده عالی دولت در شهرستان عنوان کرد: ریاست محترم جمهوری بارها در میز مذاکرات تاکید کردند که با ایران باید با زبان تکریم صحبت کنید و امروزه به پشتوانه خون شهدا و رشادت شما رزمندگان، دنیا فهمید که ایران جای توپ و تانک نیست بلکه باید با احترام صحبت کنند.

وی افزود: دشمن به دنبال کوچک‌ترین فرصتی است تا بتواند وحدت ملت و حاکمیت ایران را خدشه دار کند و میبایست هوشیار باشیم تا در بازی دشمنان قرار نگیریم.

فرماندار لاهیجان در پایان اظهار داشت: با تمام شرایط سختی که دنیا برایمان ایجاد کرده است و با توجه به تمام کمبودها و تخلف‌ها اما شرایط زندگی در ایران خیلی بهتر از کشورهای دیگر است چرا که پشتوانه و تنها سرمایه نظام ما مردم هستند بنابراین باید تمام تلاشه‌ها بر این باشد تا مردم دلسرد نشوند.

دولت و ملت همدلی و همزبانی