شنبه 23 آذر 1398
فرماندار لاهیجان در بازدید از خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران:

زمینه‌های متعدد سرمایه‌گذاری در لاهیجان اطلاع‌رسانی شود

نسخه چاپی ایجاد : ‎1398/05/23 19:03 بازدید: 224

فرماندار لاهیجان با اشاره به وجود بستر و زمینه‌های متعدد در این شهرستان برای سرمایه‌گذاری، خواستار نقش‌آفرینی موثرتر رسانه‌ها برای اطلاع‌رسانی این بسترها شد.

سیداسماعیل میرغضنفری روز چهارشنبه در بازدید از خبرگزاری جمهوری اسلامی مرکز رشت اظهار داشت: ممکن است در برخی فضاها ، سرمایه گذاران دلهره داشته باشند ولی در لاهیجان، تعامل مناسبی بین دستگاه های اجرایی و قضایی وجود دارد.

وی همچنین از کم رنگ شدن جرأت و جسارت از سوی برخی مدیران انتقاد کرد و گفت: لازم است حمایت های بایسته و عملی از مدیران برای اهتمامی بیشتر به توسعه و پیشرفت، صورت گیرد.

فرماندار لاهیجان در بخش دیگری از سخنانش افزود: خبرنگاران، قشر مظلومی هستند چراکه هم از سوی مردم مورد سوال قرار می گیرند و هم ممکن است مورد خطاب مسئولان باشند.

وی ادامه داد: کار خبرنگاری در واقع همچون تیغ است؛ اگر به دست افرادی که صاحب صلاحیت هستند، باشد منجر به نظافت ، زیبایی و اصلاح امور می شود و چنانچه به دست افراد فاقد صلاحیت بیفتد، منجر به ناامیدی خواهد بود و این موضوع، نشانگر حساسیت کار خبر است.

فرماندار لاهیجان با اشاره به ارتباطات جامعه با خبرنگاران افزود: عده ای اعتقاد به کار رسانه ای و خبررسانی دارند از این رو پیوسته، ارتباطات خوبی با خبرنگاران دارند ولی عده ای دیگر، به دلیل شناخت ناکافی از فضای رسانه ای و برخی عوامل دیگر، با این قشر سروکار ندارند.

میرغضنفری تقویت ارتباط با اهالی رسانه و خبرنگاران را موثر و مفید خواند و گفت: معتقدم می توان از این قشر به عنوان بازوی کمکی برای منافع عمومی استفاده کرد و باید این مهم، مورد توجه باشد.

دولت و ملت همدلی و همزبانی