یکشنبه 24 شهریور 1398
فرماندار لاهیجان در جمع سوگواران حسینی:

به تاسی از سیره نبوی باید در راستای خدمت رسانی به مردم گام برداریم

نسخه چاپی ایجاد : ‎1398/06/15 23:40 ویرایش : ‎1398/06/16 12:22 بازدید: 148

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری لاهیجان، سید اسماعیل میرغضنفری فرماندار شهرستان لاهیجان شامگاه امروز در جمع عزاداران حسینی روستای ناصرکیاده حضور یافت.
سید اسماعیل میرغضنفری در این مراسم گفت؛ بعد از حج نیمه تمام امام حسین(ع) عده ای قضاوت های گوناگونی کردند از جمله قاضی شریح که فرزند رسول الله را متهم به خارج شدن از دین خدا خواند و ریختن خون امام را مباح اعلام کرد.

فرماندار لاهیجان گفت؛ بعد از گذشت هزار و چهارصد و اندی سال، هنوز وقتی محرم فرا می رسد دلهایمان به حزن و اندوه می‌نشینند و برای عزاداری مهیا می‌شوند و این نشان دهنده ارادت ما به اباعبدالله الحسین(ع) و خاندان پاک و مطهرشان است‌.

میرغضنفری عنوان کرد؛ هدف از قیام امام سوم شیعیان "اصلاح در امور دین جدشان رسول خدا" بود که این پیام واضح‌شان در تاریخ ماندگار ماند.

نماینده عالی دولت در شهرستان اظهار داشت: اگر منِ مسئول در خودم اشتباهی می بینم باید به اصلاح آن بپردازم، قطعا در پیشبرد اهداف نیاز به همدلی است و تا زمانی که وحدت داشته باشیم هیچ گزندی به نظام وارد نمی‌شود.

وی ادامه داد: در وقایع زمان ۸۸ متاسفانه نتوانستیم وحدت لازمه را حفظ کنیم و در کشور شاهد رقم خوردن اتفاقات تلخی بودیم.

فرماندار لاهیجان در پایان گفت: پیامبر اکرم و ائمه اطهار در راستای خدمت رسانی به مردم قدم برداشتند و ماهم باید به تاسی از آن بزرگواران در همین مسیر حرکت نمائیم.

دولت و ملت همدلی و همزبانی