یکشنبه 28 مهر 1398
فرماندار لاهیجان در جلسه شورای آموزش و پرورش:

برای بهبود فضای آموزشی از هیچ کوششی دریغ نخواهیم کرد

نسخه چاپی ایجاد : ‎1398/06/23 18:59 بازدید: 194

جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان با موضوع بازگشایی مدارس به ریاست فرماندار لاهیجان برگزار گردید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری لاهیجان، جلسه شورای آموزش و پرورش با موضوع بازگشایی مدارس و آغاز سال تحصیلی به ریاست سید اسماعیل میرغضنفری فرماندار شهرستان لاهیجان و اعضای جلسه در فرمانداری لاهیجاندبرگزار گردید.

فرماندار لاهیجان ضمن تسلیت ایام محرم، آغاز سال تحصیلی جدید و هفته دفاع مقدس را گرامی داشت و افزود : جهت ایجاد فضای بانشاط در مدارس در آستانه سال تحصیلی جدید باید از تمام ظرفیت های موجود در شهرستان استفاده شود.

وی تصریح نمود: جهت بهبود فضاهای آموزشی و بالا بردن کیفیت تحصیلی دانش آموزان از هیچ کوششی دریغ نخواهیم کرد و از همه ی دستگاهها و ادارات شهرستان خواست؛ در آغاز سال تحصیلی جدید با آموزش و پرورش همکاری نمایند. 

وی یاد آور شدند در سال تحصیلی جاری حدود 22000 دانش آموز در 167 مدرسه در مقاطع مختلف مشغول به تعلیم و تربیت می شوند.

فرماندار لاهیجان گفت: آموزش و پرورش به عنوان یکی از ارکان اصلی کشور، مسأله ای مهم برای نظام است و اگر بتوانیم زیرساخت های آن را اصلاح کنیم بسیاری از مشکلات و دغدغه ها مرتفع خواهد شد. 

ریاست شورای آموزش و پرورش در ادامه افزود  توجه به علم و فرهنگ با ارزش های اسلامی عجین شده است و از جمله این ارزش ها، دفاع مقدس است. لذا مدارس با برگزاری مراسم عزاداری ابا عبدالله الحسین (ع) و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان 8 سالدفاع مقدس سال تحصیلی را آغاز خواهند کرد.

دولت و ملت همدلی و همزبانی