یکشنبه 17 آذر 1398
فرماندار شهرستان لاهیجان در جلسه شورای آموزش و پرورش

با تشریح فلسفه و اهداف نمازو بیان زیبایی های این ارتباط الهی دانش آموزان را شیفته نماز نمایید

نسخه چاپی ایجاد : ‎1398/09/10 16:38 ویرایش : ‎1398/09/10 16:52 بازدید: 167

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری لاهیجان ، جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان لاهیجان به ریاست مهندس میرغضنفری و با حضور اعضای این جلسه تشکیل شد .
اسماعیل میر غضنفری بر پیگیری ثبت نام از همه ی دانش آموزان لازم التعلیم ، افزایش کیفیت آموزش در کلاس های درس ، آموزش دانش آموزان در حوزه های پیشگیری از آسیب های اجتماعی و اهمیت نماز در مدارس تاکید کرد .
مهندس میر غضنفری با اشاره به هوشیاری مسئولین مدارس و آموزش وپرورش در زمینه آموزش بهداشت به دانش آموزان ،در رابطه با آنفولانزای شیوع یافته در مناطق مختلف کشور ، گفت :
مدیران مدارس در جهت عدم انتشار و سرایت ویروس آنفولانزا که در ایام گذشته رسانه های مختلف بر پیشگیری از آن اطلاع رسانی کرده اند با آموزش به دانش آموزان از شیوع آن جلوگیری کنند .
وی در ادامه گفت : معلمین باید در کلاس های درس علاوه بر دروس مدرسه به دانش‌آموزان درس زندگی کردن نیز بیاموزند و دانش آموزان را با مسائل اجتماعی و آسیب های اجتماعی آشنا نمایند.
مقام عالی دولت در شهرستان بر آمادگی مدارس برای مواجهه با بحرانهای جوی تاکید کرد و در مورد انتخابات نیز گفت: با توجه به اینکه بسیاری از اماکن مورد استفاده برای رای گیری و نیروی انسانی فعال در انتخابات ، از مدارس و افراد شاغل در آموزش و پرورش هستند باید در ایام انتخابات آمادگی لازم برای این امر را داشته باشند.

دولت و ملت همدلی و همزبانی